خانه / وقت سفارت / وقت سفارت فوری و عادی

وقت سفارت فوری و عادی

وقت سفارت چیست؟

برای اخذ ویزای کشورهای حوزه شینگن یا کشورهایی مانند آمریکا، انگلیس، کانادا و … باید وقت سفارت را اخذ کنید. اما وقت سفارت چیست و چرا باید آن را داشته باشید. وقت سفارت درست شبیه وقت دکتر می ماند. شما از دکتر وقت می گیرید و سپس در تاریخ و ساعتی مشخص به مطب دکتر مراجعه می کنید؛ وقت سفارت نیز این چنین است.

شما از سفارت وقت می‌گیرید تا بتوانید رأس تاریخ و ساعتی مشخص وارد سفارت شوید و درخواست ویزای خود را ارائه دهید. این که در چه تاریخ و ساعتی موفق به اخذ وقت سفارت می شوید به پارامترهای زیادی بستگی دارد. در ادامه این پارامتر ها را بررسی خواهیم کرد.

وقت سفارت

بررسی مدارک توسط سفارت

چرا باید وقت سفارت بگیریم؟

در سال های اخیر با توجه به افزایش تعداد متقاضی برای ایجاد نظم بیشتر، سفارت ها اقدام به ارائه وقت سفارت کردند. به این ترتیب مسافران می توانند بدون بی نظمی وارد سفارت شوند. در گذشته ای نه چندان دور صف های طولانی مردم در جلوی سفارت ها باعث می شد تا بی نظمی به داخل نیز کشیده شود.

صف های طولانی باعث می شد تا جلوی سفارت ها دعوا شود و یا مردم با بی نظمی وارد سفارت شوند. در نتیجه کار سفارت نیز سخت تر می شود و بررسی مدارک نیز به مشکل بر می خورد. وقت سفارت را اخذ کنید تا در تاریخ و ساعتی مشخص بتوانید وارد سفارت شوید.

چگونه وقت از سفارت بگیریم؟

برای اخذ وقت سفارت ابتدا باید به برنامه سفر خود نگاهی بیندازید. این که به کدام کشور دوست دارید سفر کنید و تاریخ سفر شما چگونه است. این ها کمک می کنند تا شما راحت تر از سفارت وقت بگیرید و به تمام برنامه های خود برسید. پس به محدودیت های خود دقت کنید.

برای اخذ وقت سفارت باید با توجه به کشوری که قصد اخذ وقت سفارت از آن دارید اقدام کنید. به عنوان مثال برای اخذ وقت سفارت لهستان باید به صورت آنلاین اقدام کنید. به این ترتیب می توانید در تاریخ و ساعت دلخواه خود، البته با توجه به برنامه سفارت برای اخذ وقت از سفارت اقدام کنید.

برای اخذ وقت از سفارت کانادا نیز دو راه پیش رو خواهید داشت. شما م یتوانید هم به صورت حضوری و هم به صورت آنلاین برای گرفتن وقت از سفارت کانادا اقدام نمایید. از دیگر کشورهایی که مسافران باید به صورت حضوری برای اخذ وقت سفارت اقدام کنند، اوکراین است.

پس ابتدا کشور مقصد را انتخاب کنید و پس از آن برای اخذ وقت از سفارت مورد نظر گام بردارید. در نظر داشته باشید که سفارت وقتی را به شما اختصاص می دهد که در رزرو شخص دیگری نباشد. پس باید در تاریخی که برای شما تعیین می شود به سفارت مراجعه نمایید.

بیشتر کشورهای حوزه شینگن و کشورهایی مثل آمریکا، انگلیس و … به مسافران این امکان را می دهند؛ تا به صورت آنلاین از سفارت وقت بگیرند و پس از آن به سفارت مراجعه کنند. برای اخذ این وقت آنلاین سفارت باید به سایت مورد نظر رفته و اقدام به اخذ وقت نمایید.

وقت سفارت

وقت سفارت در کمترین زمان

 

وقت سفارت فوری و عادی

برای این که موفق به اخذ وقت از سفارت شوید باید به زمان نیز توجه کنید. اگر قصد سفر به کشوری مانند فرانسه دارید و نزدیک به تعطیلات تابستان یا عید نوروز است باید از وقت فوری سفارت استفاده کنید. در این ایام تعداد تقاضا افزایش می یابد و در نتیجه به راحتی نمی توان به سفارت وارد شد.

البته اگر قصد سفر در این ایام را دارید بهتر است تا قبل از آغاز تعطیلات از سفارت وقت بگیرید تا از برنامه خود جا نمانید. وقت فوری سفارت به شما این امکان را می دهد تا در کمترین زمان ممکن به سفارت وارد شده، مدارک را ارائه دهید و آماده سفر شوید.

به عنوان مثال وقت فوری سفارت لهستان که توسط پشتیبانی سایت ما اخذ می شود، به شما این امکان را می دهد تا در کمتر از یک ماه وارد سفارت لهستان شوید. لهستان یکی از کشورهای دیدنی و زیبای اروپا است که سفر به آن خالی از لطف نیست و می توانید برترین جاذبه های تاریخی و طبیعی جهان را در آن ببینید.

پس از اخذ وقت از سفارت چه کنیم؟

پس از این که از سفارت وقت گرفتید باید ترجمه مدارک برای سفارت را آغاز کنید. به این ترتیب می توانید در تاریخ تعیین شده با کلیه مدارک خود به سفارت وارد شوید. سفارت بررسی مدارک شما را آغاز خواهد کرد تا ببیند شما صلاحیت اخذ ویزا را دارید و یا ندارید.

بررسی مدارک توسط سفارت، به مدت دو تا چهار هفته طول خواهد کشید. سفارت کلیه مدارک را بررسی می کند و در صورتی که کوچک‌ترین نقصی در آن ها باشد با درخواست شما مخالفت خواهد کرد. برای جلب اعتماد سفارت بهتر است مدارک شما واقعی و صادقانه باشد.

پس از این سفارت پاسخ خود را از طریق ایمیل به شما ابلاغ خواهد کرد. شما می توانید همراه با پاسخ سفارت و گذرنامه خود به سفارت مراجعه نمایید و ویزای خود را اخذ کنید. به این ترتیب می توانید به راحتی سفر خود را آغاز کنید و از این سفر هیجان انگیز لذت ببرید.

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

وقت سفارت لهستان فوری

وقت سفارت لهستان فوری امروز قصد داریم شما را با پروسه گرفتن وقت سفارت لهستان …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *