خانه / دسته‌بندی نشده / پیکاپ پاسپورت؛ ارزان و فوری

پیکاپ پاسپورت؛ ارزان و فوری

چه موقع از پیکاپ استفاده کنیم؟

پیکاپ پاسپورت یا ویزا یکی از سرویس هایی است که بی شک اگر اهل سفر باشید نام آن را شنیده اید. این سرویس بسیار مناسب و به صرفه است. قبل از این که درباره پیکاپ و این که پیکاپ چیست توضیحاتی ارائه دهیم بهتر است تا درباره سفر توضیحاتی را برای شما شرح دهیم.

سفر انواع مختلف داخلی و خارجی دارد. سفرهای داخلی همان طور که می دانید نیازی به اخذ ویزا ندارد. برای این که به خارج از خاک کشور ایران سفر کنید باید ویزای کشور مقصد را اخذ کنید. برای اخذ ویزای برخی از کشورها مانند اخذ ویزای شینگن لهستان باید وقت سفارت لهستان را گرفت.

وقت سفارت به دو صورت حضوری و آنلاین ارائه می‌شود. نکته مهمی که بسیار حائز اهمیت است، درباره عدم وجود برخی از سفارت ها در خاک کشور ایران است. بسیاری از کشورها در خاک ایران سفارت خانه دارند اما برخی از آن ها در ایران سفارت خانه ای ندارند.

یکی از کشورهایی که در ایران سفارت خانه ندارد کانادا است. در نتیجه برای اخذ ویزای از این کشور می توان وقت سفارت آنلاین را اخذ کرد اما پس از آن باید به صورت حضوری برای انگشت نگاری به سفارت مراجعه کرد. خدمات پیکاپ نیز برای اخذ ویزا از سفارت کشوری است که در ایران سفارت خانه ندارد.

اما چه زمانی باید از این سرویس استفاده کرد؟ پس از این که سفارت به درخواست شما پاسخ داد، در صورتی که پاسخ سفارت مثبت باشد، باید برای اخذ ویزای خود اقدام نمایید. در این هنگام می توانید به راحتی و در کمترین زمان ممکن ویزای خود را اخذ کنید.

پیکاپ پاسپورت

پیکاپ چیست؟

با استفاده از خدمات ویزا می توان بدون حضور در سفارت ویزای خود را دریافت کرد. به این ترتیب که یک شخص حقوقی را از سوی خود به سفارت می فرستید تا با ارائه پاسپورت شما به سفارت ، ویزا در آن درج شود و در کمترین زمان ممکن پاسپورت را درب منزل خود تحویل بگیرید.

برای این که از سرویس پیکاپ پاسپورت استفاده کنید، کافی است تا با شرکتی معتبر قراردادی عقد کنید. بر اساس این قرارداد شما به شخص یا شرکت اجازه می دهید تا به عنوان نماینده قانونی شما به سفارت مراجعه نمایند. سفارت ویزای شما را در پاسپورت درج می کند.

پس از این می توانید ویزای خود را دریافت کنید. دقت داشته باشید که هزینه ای که برای پیکاپ پاسپورت می پردازید بسیار کم تر از هزینه ای است که برای سفر به سفارت برای خرج کنید. سفر به طور کلی هزینه هایی را دارد، باید تلاش کنید تا هزینه های خود را کاهش دهید.

پیکاپ پاسپورت

پیکاپ ویزا یا پاسپورت؛ کدام صحیح است؟

اگر حقیقت را بخواهیم بگوییم هر دو به یک مفهوم اشاره می کنند. پیکاپ ویزا به این مفهوم اشاره دارد که ویزای شما از سفارت اخذ می شود و به شما تحویل داده می شود. پیکاپ پاسپورت هم به این اشاره دارد که ویزا در پاسپورت درج می شود و سپس به شما تحویل داده می شود.

پیکاپ به معنی برداشتن می باشد. در حقیقت سرویس پیکاپ پاسپورت یا ویزا به برداشتن ویزای شما از سفارت اشاره می کند. به این ترتیب می توانید به راحتی ویزای کشور مقصد را اخذ کنید و سفر خود را اخذ کنید. پس هر دوی این مفاهیم صحیح هستند و می توانید به راحتی از این سرویس استفاده کنید.

چگونه پیکاپ پاسپورت انجام می شود؟

همان طور که در بالا توضیح دادیم برای استفاده از پیکاپ پاسپورت کافی است تا به شرکتی معتبر مراجعه نمایید. شرکت مورد نظر قراردادی حقوقی با شما امضا می کند. شما باید هزینه پیکاپ را به طور کامل بپردازید تا در کمترین زمان ممکن ویزای شما اخذ شود و به دست شما برسد.

سفارت کشورهایی مانند کانادا، آمریکا و کانادا این قانون را گذاشتند تا رفاه مسافران تأمین شود. به این ترتیب دیگر نیاز نیست تا مسافران به صورت حضوری به این سفارت خانه ها مراجعه نمایند. این سرویس اجازه می دهد تا مسافران هزینه و زمان بیشتری را ذخیره کنند.

پیکاپ پاسپورت

مراحل استفاده از سرویس پیکاپ چیست؟

  • یافتن شرکت یا شخص امین

برای انجام سرویس پیکاپ پاسپورت باید شرکت یا شخصی را بیابید که امین باشد و مطمئن باشید مدارک شما را بدون هیچ مشکلی به دست شما می‌رسانند. دقت داشته باشید که در این بین ممکن است افرادی را بیابید که از شما هزینه هایی را اخذ کنند و در عوض سرویسی ارائه ندهند. پس دقت کنید!

  • عقد قرارداد

با شرکت یا شخصی که پیدا کردید باید قراردادی را عقد کنید و در آن وی زا به عنوان نماینده قانونی خود برای اخذ ویزایتان معرفی کنید. باز هم به چیستی مفاد قرارداد و حوزه اجازه حقوقی دقت داشته باشید.

  • ارائه مدارک و اخذ ویزا

از زمانی که سفارت به شما ابلاغ می کند که با درخواست ویزای شما موافقت شده است کمتر از سی روز فرصت دارید تا برای اخذ ویزای خود اقدام کنید. پس از آن می توانید با ارائه این ایمیل به شرکت انتخاب شده از سرویس پیکاپ استفاده کنید.

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

چرا بیمه نامه مسافرتی بگیریم؟

بیمه مسافرتی چیست؟ یکی از مواردی که در سفر باید در نظر داشته باشید، بیمه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *